U fenomenalnoj atmosferi u zagrebačkoj Areni domaći tim je igrao kao u transu u prvom poluvremenu, u kom je stekao preveliku prednost kojom je slomio favorizovanog rivala.
Ni najveći optimisti u našem komšiluku nisu očekivali da će Hrvati realizovati doslovno svaki napad, a da će Francuzi u i nizu gubiti lopte. Ponekada potpuno amaterskim potezima.
Tukli su "kauboji" iz svih pozicija. Maraš, Srna i Martinović sa bekovskih, a Jelinić i Glavaš sa krila.
To je rezultovalo ogromnom serijom Hrvatske koja je u jednom trenutku vodila sa čak devet golova – 18:9.
EPA-EFE/ANTONIO BAT
Ipak, Francuzi su sa dva gola zatvorili prvo poluvreme, a onda drugo otvorili sa 4:1. I, uprkos isključena Mina, uspeli su "trikolori" da se vrate i zabrinu publiku u Zagrebu.
Ali, izabranici Dagura Sigurdsona odbili su taj nalet i grotlu Arene u Zagrebu, kao i ogroman pritisak na sudijski dvojac, uspeli da privedu meč kraju.
Američki teniser Tejlor Fric, trenutno četvrti na ATP listi, smatra da će Jakub Menšik morati da servira na izuzetno visokom nivou ukoliko želi da pruži ozbiljan otpor Novaku Đokoviću u finalu Mastersa u Majamiju.
Opet su košarkaši Partizana podbacili kada je bilo nabitnije, kada je koncentracija trebala da bude na visokom nivou, kada je trebalo da se pobedi utakmica.
Fudbaler Partizana u razgovoru za naš sajt govorio je o nastavku takmičenja u Superligi Srbije, minulom duelu sa CSKA iz Moskve, kao i koji sport voli da gleda sem fudbala.
Tesla, nekada neprikosnoveni lider na tržištu električnih vozila, suočava se s ozbiljnim padom popularnosti, a krivac za to mogao bi biti sam Ilon Mask.
Analiza mobilnih bezbednosnih pretnji kompanije Zimperium otkrila je da su rutovani i džeilbrejkovani uređaji 250 puta ranjiviji na incidente koji rezultiraju kompromitovanjem sistema od standardnih uređaja.
Komentari 142
Pogledaj komentare Pošalji komentar