U hrvatskoj ce prenos utakmice gledati 1 000 000 ljudi, u francuskoj plafon 250 000, rukomet nije mnogo popularan osim u manjim zemljama. Cak je i u nemackoj i spaniji izgubio mnogo na popularnosti.
30.1.2025.
16:26
Promenjen termin polufinala SP – Hrvati se nisu pitali ništa
Ovog četvrtka se u Zagrebu igra prvo polufinale Svetskog prvenstva u rukometu između Hrvatske i Francuske.
Al je važno za pola sata ko se pitao ko nije. Hrvati su igrale sve utakmice u prajmtajmu osim jedne, to znači da su se itekako pitali. A ovih pola sata je samo usklađenje termina sa TV kućama koje i same moraju zaraditi a i IHF ne može bez TV kuća niti TV kuće mogu bez sportskih prvenstava. Sve je to zajednićki interes i normalno je da se termini usklađuju a ne diktiraju.
А зашто би их питали? Већ то што су им преко судија поклонили наставак такмичења па још улазак у полуфинале је награда каква се не памти у спорту!
Svi komentari se fokusiraju na to da li promjena utiče na Hrvate umjesto na činjenicu da neka medijska kuća diktira svjetskoj rukometnoj federaciji kad će utakmice da se igraju na svjetskom prvenstvu.
Ti si izgleda skoro počeo da pratiš sport?Ovo nije nikakav izuzetak,niti se rukomet tu nešto posebno razlikuje od drugih sportova.
zbog ove velike vremenske razlike imaće razlog zašto su izgubili
Ma ovo je strašno.Pazi kad se sve vreme spremaš za utakmicu u 20 i 30,a ono ti uvale skroz tamo pola sata kasnije.Živ nisam.
Hrvati čekaju polufinale a mi vodimo ljuti borbu za osnove ljudske demokratije. Svakako kasnimo desetine godina za normalnim svetom.
То што ти касниш са развојем је твој проблем, народ нема ништа са тим као ни са тобом!
Jedan od milion razloga zasto ovakvi sportovi nikad nece biti ni blizu fudbalu po popularnosti. Zamisli polufinale mundijala i promeni se termin utakmice na dan utakmice, eej!
E nećeš ti velike razlike
Hrvati za to dobili 350.000 Evra!
12 Komentari
Sortiraj po: