UŽIVO Šok u Madridu, Dinamo ide ka pobedi – Barsa se igra sa Bajernom

Fudbaleri Barsleone i Bajerna igraju derbi 3. kola Lige šampiona u Kataloniji, na "Luj Kompani" stadionu, rezervnom domu igrača Hansija Flika do završetka obnove "Nou Kampa".

Izvor: B92.Sport

Tanjug/AP Photo/Emilio Morenatti, File

Oba tima ulaze u meč poravnati na tabeli elitnog takmičenja, sa pobedom i porazom u prva dva meča sezone Lige šampiona. Bavarci su u minuloj rundi poraženi od lidera takmičenja Aston Vile (1:0) dok je Barsa deklasirala Jang Bojs (5:0), nakon što je u prvoj rundi poražena na mestu "stradanja" Zvezde - stadinu Luj II u Monte Karlu (2:1).

Sve najvažnije detalje sa meča u Barseloni, ali i sa ostlih terena, možete pratiti uživo, uz LIVE BLOG na B92.sport u nastavku.

22:40

84' Dinamo duplirao vođstvo

Zgrebački Dinamo će, kako stavri stoje, poneti kući prva tri boda u ovoj sezoni Lige šampiona - drugi gol za goste pred sam kraj meča delo je Bruna Petkovića.

Ekipa Nenada Bjelice od 66. minuta igra brojčano jača psoel isključenaj golmana Salcburga.

"Modri" su povukli polukontru u kojoj je Baturina dodao Petkoviću, a on prosledio Ristovskom. Makedonac je, kao i kod prvog gola, odigrao sjajnu povratnu loptu, samo što je ovaj put rezervista Petković bio strelac.

22:36

74' Šok u Madridu!

Neverovatno, Lil preokreće u Madridu, sada vodi 2:1!

Strelac drugog gola za goste je najbolji strelac ekipe David, iz penala.

Da li će Lil u samo dva meča uspeti da savlada oba madridska giganta?

22:31

75' Bez golova u Bernu

Jeidni meč bez golova trenutno je onaj koji se igra u Švajcarskoj između Jang Bojsa i Intera. Domaći tim odoleva prvaku Italije.

22:27

61' Kosovar matirao Atletiko

Francuski Lil je uspeo da poravna u Madridu, strelac je reprezentativac takozvanog Kosova Edon Žegrova.

22:23

68' Kanonada Sitija

Mančester siti sada pokazuje moć - tri gola postigli su Halan i družina u roku od samo deset minuta. Tačku na trijumf stavljaju Stons i Haland novim golom.

22:20

60' Četvorostruka izmena Kompanija

Nezadovoljan je trener Bajerna Vensan Kompani igrom svog tima, otuda povlači sa terena Olisa, Milera, Gnabrija i Palinju, a uvodi umesto njih Sanea, Musijalu, Komana i Gorecku

22:19

58' Haland duplirao vođstvo

Erlin Haland donosi Sitiju vođstvo od 2:0 protiv praške Sparte i čini i da time i usmeravameč u jednom pravcu - ka novoj pobedi "građana" u Evropi.

22:14

56' Het-trik Rafinje

Rafinja - treći put. Meč karijere Brazilca, Bajern je nokautiran. Kako ga je samo proigrao Jamal, sa koliko osećaja, duboko sa polovine Barse. Usledio je majstorski prijem Rafinje na grudi, u trku, pa sprint i onda rutinska završnica.