Srpski fudbal 22

25.3.2024.

12:04

Može li on Vošu približiti Zvezdi i Partizanu?

Srpsku fudbalsku javnost potresla je vest o velikom imenu koje ulazi u upravu FK Vojvodina.

Autor:Aleksandar Kovačević

Aleksandar Kovačević

22 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
resistance

pre 11 meseci

Odgovori

@

Onog trenutka kad je Vojvodina pristala da postane filijala Zvezde je zapravo prestala biti veliki klub, pa samim tim se mnogo udaljila od Partizana i Zvezde. Dakle Voša je 10tak godina bratski klub Zvezde a kao dokaz nudim da pogledate međusobne utakmice, tzv. "derbije" čiji je ishod zavisio isključivo od tadašnje trenutne zvezdine pozicije na tabeli. Nikakvog žara,žustrine,energije na tim "derbijima" nije bilo što potvrđuje i broj kartona igrača Vojvodine. A kad se sve to uporedi sa odnosom prema igri kad je sa druge strane Partizan e to je već nešto drugo i onda se grize kao da im je zadnja utakmica. Da se razumemo: nije ovde problem što igrači Voše "izgiboše" protiv Partizana, naprotiv, tako i treba i to je draž, već je problem i sramota što protiv Zvezde igraju prijateljskorevijalne utakmice!!! Dok god ne promene tu svoju "poslovnu politiku i strategiju" ili pak "odbije da posluša naređenja" - Voša će biti samo mali klub po volji Zvezde, ma ko da joj bude predsednik ili potpredsednik!

milan

pre 11 meseci

Odgovori

@

Ako ulozi ozbiljne pare onda moze kroz par godina. Ali mislim da se nece desiti da ulozi 30-40 miliona godisnje, on ne radi tako, bar nije do sada. Jos narocito jer ne kupuje klub, tako da od toga da ce za titulu da se bori nema nista…ali moze da bude jedan lep projekat kao TSC.

TorrentenNS

pre 11 meseci

Odgovori

@

Jesam veliki navijač Vojvodine ali mislim da Mandarić neće dočekati neki veći uspeh Vojvodine. Nadam se da grešim ali moj klub je odavno u mulju, korupciji... i da dodam pored državnih projekata Zvezde i Partizana najveći uspeh biće borba za 3 mesto!

Maza

pre 11 meseci

Odgovori

@TorrentenNS

Inspektore Torrente, ti znaš kako je kad je u jednom gradu jedan klub povlašćen, jer navijaš za Atletiko. Što se Vojvodine tiče, vi se u rukometu ponašate kao Zvezda u fudbalu. To je valjda nagrada što ste sebi dozvolili da u fudbalu budete Zvezdina sluškinja, da joj se sklanjate dok protiv Partizana uvek igrate kao da vam život od toga zavisi, da joj poklanjate igrače na svoju štetu. Ništa vi bolji od Zvezde i Partizana niste.

Dejo

pre 11 meseci

Odgovori

@

Ma kako da ne, covek od 85 godina ce Vosu dovesti na vrh srpskog a mozda i evropskog fudbala. Pa jednu Olimpiju je ostavio u dugovima i ako je prodao podosta igraca iz nje za dobre pare, recimo Biscan osvojio duplu krunu a on ga smenio, ma brdo trenera je promenio u Olimpiji bez obzira koliko bili uspesni ili ne, sve do toga da je umesto njih za trenere uzimao potpune anonimuse ala Skender po ne zna se kojoj liniji, nije on nista drugaciji od Terzica, Vazure... prvo gleda svoje interese a onda sve ostalo, tako da ne zamajavajte se s tim da ce sada u Vosi da duva neki drug vetar, bice isto ili mozda cak i gore kad Mandaric ode jednog dana!

RADE

pre 11 meseci

Odgovori

@

У овако корумпираној лиги, Црвеној звезди не би могао ни Манчестер сити да парира.

Zeljko92

pre 11 meseci

Odgovori

@RADE

Rekao bih ti nesto ali ovi moderatori nece prihvatiti, samo cu reci jednu recenicu, iskompleksirani mali placljivko.!

Mare

pre 11 meseci

Odgovori

@RADE

Ostrasceni covece... I Zvezda i Partizan su drzavni klubovi i FK i KK se finanasiraju od nasih para, oba kluba! Razlika je samo sto Zvezda u fudbalu i bolju upravu, dok Partizan ima bolju upravu u KK. I tu je kraj svake price.