Samo lagano...
20.10.2024.
18:45
Sferopulos pred derbi: "Ta činjenica pokazuje..."
Janis Sferopulos i Rokas Gedraitis, trener i košarkaš Crvene zvezde, izneli su očekivanja pred utakmicu sa Budućnosti u ABA ligi.
Da bi Zvezda pobedila u Podgorici mora da igra u visokom ritmu svih 40 minuta. I da ima najmanje 3,4 košgeterski raspoloženih igrača koji moraju da postignu od 12 do 20 poena. O odbrani koja mora biti jaka, čvrsta pogotovo. Da li će moći to Zvezda videćemo. Pita se i Budućnost. Utakmica sa Zvezdom biće merilo kvaliteta tima iz Podgorice. Pobedom se stavljaju u poziciju favorita za osvajanje prvog mesta u ligi a Zvezdu da već 3 poraza u 5 kola dovode situaciju da prvo mesto u ligi samo u snovima mogu da osvoje. Ono što je više nego očigledno je da trenutno Budućnost i Partizan trenutno i igrama i rezultatima su ispred Zvezde. Prvenstvo je dugo, daleko je rasplet. Rezultat današnjeg meča oxrediće čije su ambicije realnije i veće. Zato će se večeras gledati i pratiti meč.
Buducnost igrala u sredu kod kuce protiv Trenta, Zvezda duplo kolo EL, produzetak protiv Barse u petak. Da se igra u Beogradu pa bi bilo napeto. U Podgorici je Buducnost favorit. Odmorniji su, u boljoj formi i pred svojom publikom.
Ako Rokas igra, odmah znamo kako cemo da odigramo...
Ovo je zicer za Budućnost .
Čuj ovog 🤡
Pobeda Zvezde.
Izgleda i za Zadar...
Зицер сигурно није. Али да је већа шанса да ће Будућност победити, то јесте. Играју одлично, а Звезда тешко да може да им парира.
Budučnost je od svih ABA klubova trenutno u najboljij formi,tako da se sutra teško piše Zvezdi.
Ne pisi gluposti
Dodao bih i bitnu stvar, najodmornija. Nije Buducnos favorit, ali ima blagu prednost.
12 Komentari
Sortiraj po: