Fudbal 10

9.7.2024.

8:35

Mažić o Srbiji na EURO: "Počeli smo da neuspehe pretvaramo u uspehe"

Srpski sudija Milorad Mažić se dotakao učešća Srbije na EURO, kao i ostale dve reprezentacije iz regiona Hrvatske i Slovenije.

Izvor: Sport Klub

Autor:B92.sport

B92.sport

10 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
NSrdjan

pre 9 meseci

Odgovori

@

Posmatrajmo rezultate reprezentacije na EURO kroz procente. Od ukupnog broja zemalja koje su igrale kvalifikacije, oko 40% se plasiralo na EURO. Na samom EURO, 75% reprezentacija je prošlo grupnu fazu i zaigralo play off. Obzirom da smo se jedva plasirali na EURO, a potom lagano ispali, govori ne o neuspehu reprezentacije, nego o debaklu.

Deki

pre 9 meseci

Odgovori

@

“Slovenija, kod nje se vidi jedna kompaktnost, rukopis trenera, koji svaku utakmicu zna šta radi. Što se tiče Hrvatske imali su tešku grupu. Oni su već tri decenije pravili rezultate za respekt, kod njih sledi smena generacija, za šta imaju bazu" Covek je sve objasnio. Slovenija organizovana i kompaktna zahvaljujuci treneru, Hrvati opet imaju bazu za buducnost, a mi nemamo ni proslost ni sadasnjost ni buducnost u fudbalu

Lider u regionu

pre 9 meseci

Odgovori

@

"U poslednje vreme počeli smo da neuspehe pretvaramo u uspehe. " Doduše, to Srbi rade već 500 godina još od Kosovskog boja, ali eto neka bude tako - "u poslednje vreme".

brm

pre 9 meseci

Odgovori

@

"To nije u DNK srpskog naroda, ali u poslednje vreme počeli smo da neuspehe pretvaramo u uspehe." Baš naprotiv, sve ratove i bitke koje smo u prošlosti gubili, pa i loše diplomatske odluke pokušavamo da predstavimo kao pobede. Tako da se to prenosi i na sport i jeste u našem DNK.

DDDD

pre 9 meseci

Odgovori

@

Uuu čoveče..sad su i fudbalske sudije veći stručnjaci od Piksija

jojufff

pre 9 meseci

Odgovori

@DDDD

Pitanje je koliki stručnjak je Piksi?? Njegov pečat i njegova igra nam je poznata, svaki sportski radnik i svaki navijač ima potpuno pravo da komentariše njegov rad. Mažić ništa nije pogriješio, sramotili smo se tamo i Piksi to predstavlja kao uspjeh. To znači samo jedno, u budućnosti ćemo igrati još lošije.