Fudbal 8

8.6.2024.

22:13

Vlahović o susretu sa Ibrahimovićem: "Živim dečački san"

Srpski napadač Dušan Vlahović pamtiće meč sa Švedskom ne samo zbog ubedljive pobede našeg tima već i zbog toga što je ispratio u reprezentativnu penziju velikog Zlatana Ibrahimovića.

Izvor: B92.Sport

Autor:B92.sport

B92.sport

8 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
Hansolo1991

pre 10 meseci

Odgovori

@

On nebih trebao da bude u startnih 11, nije zasluzijo.

Veljko

pre 10 meseci

Odgovori

@Hansolo1991

Ја бих Ти би Он,она,оно би Ми бисмо Ви бисте Они би Тако се мења овај глагол кроз родове, твоја реченица БИ требала овако да гласи. Он не БИ требао да буде у првих једанаест. А ти БИ требао.поново у школу и да се манеш мало телефона.

Andrija

pre 10 meseci

Odgovori

@Veljko

Ajde obojica nazad u školu. Pogotovo ti što ispravljaš čoveka i misliš da si pametniji jer pišeš na ćirilici, trebalo je da ti jave da se glagol ”trebati” ne menja po licima na taj tvoj način. Sedi jedan.

sofronije

pre 10 meseci

Odgovori

@Andrija

Sto se cirilice tice, u Srbiji su upotrebi oba pisma, i cirilicno i latinicno, tako da je to samo tvoj subjektivni utisak da se neko pravi pametan jer pise cirilicom. Ali mene vise zanima da ti naucis nas koje su po tebi pogresno ucili u skoli kako ispravno glasi navedeni primer po pravilima gramatike srpskog jezika? Mene su u skoli isto ovako ucili kao sto je Veljko napisao ali sam odavno isao u skolu pa ne znam, mozda se nesto promenilo a ja ne bih voleo da zivim u neznanju. A poruka za Veljka je "sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi" dzabe ti druze trosis svoje vreme da ucis onog ko to nije naucio kada je trebalo, kao sto on sam kaze u komentaru nije on to zasluziJo.

X=iks

pre 10 meseci

Odgovori

@Andrija

Tebe su nesto polovicno naucili, ili se ti secas samo prve polovine. Ti bi trebaLO DA ides ponovo u skolu. Da ponovim: Ti bi trebaO ICI ponovo u skolu.