Da da da, sudije su krive sto ste se povukli nakon sto ste poveli, sto si pokusao da zatvoris utakmicu 20 minuta pre kraja, sto ste se valjali po terenu cim ste dali gol, sto si izvukao ceo napad i stavio drvosece na teren, sto je Nojer dodao loptu Modricu, sto mu se lopta odbija od tela u sesnaestercu. Sve je to sudijsko maslo. Kako ne podnosim kad trener ne ume da kaze nismo zasluzili prolaz i da preuzme odgovornost za debilne poteze koji su doveli do raspada igre svog tima. Anceloti je s druge strane tacno znao kakve izmene kad treba da napravi. Mozda Tuhel misli da su mu to sudije sapnule. Kakav diletant od trenera.
9.5.2024.
0:34
Tuhel: Šta mislim o "Bernabeu"? Sa sudijama ima svoj efekat
Trener Bajerna Tomas Tuhel je izneo utiske posle poraza od Real Madrida i eliminacije u polufinalu Lige šampiona.
Sta god vi pisali ili komentarisali sudija je jednostavno prekrsio pravila fudbalske igre. Jeste se Bajern branio, simulirao povrede, odugovlacio vreme, ... Jeste i Tuhel pogresio sa izmenama a Real imao ozbiljnije sanse ali ne bi bilo i nece biti ni prvi ni poslednji put da ekipa, kao Bajern sinoc, i takvom igrom prodje dalje. Ostaje, ponovo kazem, samo nepobitna cinjenica da je sudija pogresio i to tako da nije postovao i primenio pravila fudbalske igre.
Sudija je prekrsio pravilo jer je 15!!! miuta produzio utakmicu. To mu je jedina greska u utakmici. Da je nakon pet minuta svirao kraj niko mu rec ne bi rekao niti bi se razglabalo o ofsajdu.
Koliko je samo titula ovaj klub osvojio zahvaljujući više nego očiglednoj pomoći sudija... Bar polovinu. Ovaj klub je sramota evropskog fudbala.
Dobro, nije uspeo da pobedi Reala, ali je bar pobedio Bajerna i to preokretom :)
Razbio ga Anceloti taktikom i izmenama, ne moze sujetu da obuzda, pa lupeta sad.
Nijemac nema razloga za ljutnju, ni bilo kakve proteste! Pažljivo sam pratio meć i prekršaje, i- čak mogu reći da je pri prekršajima nekoliko puta oštetio REAL-ovce! Osim toga, ljudi-priznajte; pa- taj Poljak se sinoć produžio utakmicu- čak 15 minuta!! Ma- gdje to ima? Kao da je gonio Nijemce da izjednače!? Nasreću; pravda je kapa zadovoljena! Izbrojte šanse u regularnom dijelu, posebno- u prvom, pa ćete se sigurno složiti sa mnom! Mislim da će u finalu Anćeloti ispraviti sinoćnju grešku, i- "besmrtnog" Modrića ubaciti bartem -drugih 45 minuta!
Potpuno si u pravu. Takodje, u pravu si i za Modrića, Anćeloti ga uvek ubaci desetak minuta kasnije, a u tih desetak minuta umorni Kros već napravi nekoliko ozbiljnih grešaka. Trebao je ući pre 60. minuta, kao i protiv Sitija, i rutinski bi ih Real dobio 2-0, i jedne i druge.
Nemam neko dobro mišljenje o Tuchelu , ali potpuno je u pravu za situaciju na kraju , sudac je brže bolje udario po zviždaljci iako se ni iz usporene snimke ne može utvrditi offside , puno je bolje pustiti igru pa onda ako je offside poništiti gol , a takav je i naputak sucima , a ovde je sudac direktno utjecao na rezultat jer nakon zvižduka nema provjere VAR-a , a zašto je on puhnuo u zviždaljku to samo on zna , siguran sam da nije mogao 100% znati da je bio offside jer niti nakon 5 usporenih snimki nije jasno , to je bio posao za VAR , ali glavni sudac se pobrinuo da se to ni slučajno ne provjerava , za svaki slučaj .
Ali- kolega dragi; umjesto 9 minuta( i to je sumnjivo?!), on je igru produžio- 15 min, dakle- 6 minuta više! Dajte, molim Vas, ispada da je otezao ne bi li Bayerni izjednačio! To se drukčije ne može tumačiti!
Produženje igre bilo koliko minuta nije protiv pravila,ali sviranje ofsajda pre kraja akcije je sudijska greska. Kraj rasprave.
Hvala lijepo , to sam i ja želio reći , sudac je prekinuo akciju Bayerna za svaki slučaj , i gle čuda nakon zvižduka ne možeš gledati VAR , pa nisam sudio ja ili netko drugi s ovog foruma nego elitni sudac koji sigurno zna pravila i koji točno zna šta je uradio , i zašto .
Pa bilo je prekida, povreda. Po tebi ako sudija produži tri minuta a povredi se igrač inpomoć mu se na terenu ukazuje dva minuta, treba da se igra još jedan minut?
Da li je neko merio koliko kilometara Pavlovic u toku utakmice pretrci? Ne verujem da pretrci vise od pet. On se uglavnom setka izmedju sesnaesterca i centra, a kad dobije loptu gleda da se je sto pre oterasi da ne bi on bio taj koji je pogresio. Nije mi jasan hajp oko njega, kao veliki talenat... Ja ne vidim taj talenat kod njega.
Bajern je imao razne trenere, ali nikada kukače, a naročito ne kukače na ofsajde. Dovedite Klopa, pa ćete videti šta je pravi Bajernov fudbal. Nojera u penziju, Sanea u PSŽ, kupite jednog ozbiljnog veznog igrača, jednog ozbiljnog beka, golmana i to je to.
Opet ulaskom Modrića preokret na terenu, ovaj puta ne toliko utjecajanih za zadnjih 25 minuta plus nadoknada, ali ima nešto u tome, spasio je čisti gol u 85 minuti za Bayern. A Bayernovih čak 5 igrača se izležavalo u zadnjih 15 minuta kod 1:0 za njih, ali obilo im se u glavu. Kada mladi Bayernov igrač se primi kao za list, a ima tek 20 godina i to nakon duela sa Modrićem koji je dijagonalno od kornera pretrčao 80 metara u sprintu da onemogući Pavlovića za gol. IZMJENE su bile ključne, kad Real mijenja ulaze još BOLJI, a Bayernove izmjene upravo suprotno i to je bilo ključno za zadnjih 20 minuta plus sa nadoknadom od 15 minuta
Tuhel je odlučio utakmicu katastrofalnim izmenama, daj smiri se malo...
Direktni i jedini krivac za rezultat. Pravi katastrofalne izmene, povlači ekipu u bunker, i šta? Čist ofsajd, svi igrači Reala stali posle zvižduka, i to treba da bude priznat gol? Svašta...
Tvoje loše odluke i izmene su oštetile Bajern. Kad je Real izjednačio nije se branio i čekao produžetke, nego svi u napad i naravno kazna stiže. Ko je to doneo odluku onih valjanja po terenu pri kraju utakmice? Sigurno to nije bilo slučajno nego tvoja loša taktika
Uz duzno postovanje ne balavi.
Kaznite ga!
21 Komentari
Sortiraj po: