Zvezda hit Evrolige: "Ko može da ih zaustavi?" FOTO

Košarkaši Crvene zvezde su uspeli da ostvare i treću uzastopnu pobedu u Evroligi.

Starsport

Proverite vaše znanje  – Euroleague Selektor

Izabranici Janisa Sferopulosa su nadigrali Fenerbahče u Istanbulu (76:57) i tako nastavili niz, a posle poraza Panatinaikosa, trenutno su jedini tim sa skorom 3-0.

Šansu da se pridruži Crvenoj zvezdi ima i Monako, ukoliko savlada Barselonu u meču, koji je zakazan za sredu, a ukoliko četa Saše Obradovića ne uspe, Zvezda će biti jedini neporaženi tim u Evroligi ove sezone.

Evroliga se oglasila na društvenim mrežama, gde je napisala da je Zvezda jedina sa 3-0 u elitnom takmičenju uz poruku:

"Ko može da ih zaustavi?"

Zvezdu u nastavku takmičenja očekuje duel sa Barselonom, koji je zakazan za petak od 20 časova u "Beogradskoj areni".

Ukoliko crveno-beli dođu do pobede, moći će da nastave fantastičan niz. Ovakav start nikada pre nije viđen na Malom Kalemegdanu.

U nastavku takmičenja, posle Barselone, sledi duel sa Realom u Madridu, a potom i gostovanje ekipi Žalgirisa u Kaunasu za kraj oktobra.

U novembru dočekuju Panatinaikos i Albu, a potom sledi i duplo kolo u Francuskoj i gostovanja Monaku i Asvelu.

Završnica novembra, rezervisana je za dve utakmice pred domaćim navijačima, prvi derbi u sezoni protiv Partizana, a potom i utakmica sa Bajernom.