Zvezda "ugušila" Hauarda

Markus Hauard nije odigrao najbolje zbog sjajne odbrane Crvene zvezde.

Srdjan Stevanovic/Starsport

Crvena zvezda nije izgubila u prva dva kola Evrolige u novoj sezoni i nakon trijumfa u Parizu su uspeli da pobede i Baskoniju u punoj "Beogradskoj Areni" i oduševili navijače.

Markus Hauard je imao 7 poena uz 2 od 7 iz igre, a u prvom poluvremenu je imao samo dva pogođena slobodna bacanja.

On je u poslednje dve godine imao 8,5 pokušaja šuta za tri poena i bio lider Evrolige, a protiv Zvezde nije šutnuo trojku sve do 3:34 do kraja treće četvrtine!

Potom je imao 1/5 u šutu za tri poena u porazu svog tima rezultatom 78:71 od Crvene zvezde u Beogradu.