Nova vest
Košarka 0

24.3.2025.

15:30

Tri meča u četiri dana: "Lepo mi je kad sam sa Zvezdom"

Andrej Kostić, košarkaš Crvene zvezde na pozajmici u Dinamiku, povremeno dobija šansu u klubu sa Malog Kalemegdana.

Autor: B92.sport

B92.sport
Tri meča u četiri dana: "Lepo mi je kad sam sa Zvezdom"
Starsport

Zvezda je u nedelju slavila u Čačku protiv Borca (98:72), a Kostić je odigrao čitavu poslednju četvrtinu.

Upisao je tri poena (0/4 za dva, 1/2 za tri) i tri asistencije.

"Zaista mi je lepo kada sam sa ekipom Zvezde i kada treniram sa momcima i pored svojih treninga sa Dinamikom. To mi mnogo znači, i ovi minuti u Čačku su mi bili zaista važni, kao i to što sam bio sa ekipom i što smo upisali pobedu. Na meni je da treniram i radim još jače", rekao je Kostić.

Kostić je bio sa timom u Atini na meču protiv Olimpijakosa.

"Put u Atinu je nešto novo za mene, jedno prelepo iskustvo da budem sa timom, da putujem sa timom i da budem prisutan i pre i posle utakmice sa navijačima i to što smo svi zajedno proslavili pobedu koju smo ostvarili", ističe ovaj 18-godišnjak.

Dan pre meča sa Borcem Kostić je igrao za Dinamik protiv Omladinskog košarkaškog kluba Beograd, postigavši 30 poena.

"Dinamik mi mnogo znači, juče je bila meni najlepša utakmica u sezoni, napravili smo preokret od 21 razlike, ja sam se istakao kao najbolji igrač, ali naravno da ceo tim zaslužuje tu pobedu", kazao je Kostić.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

B92.sport skener: Preživeli VIDEO

Košarkaši Partizana su uspeli da izađu iz krize pobedom protiv Albe u 31. kolu Evrolige (85:71). No, i dalje je ekipa daleko od sjajnog izdanja, ali je trijumf ono što se piše i što ih održava u životu u samom finišu regularnog dela sezone.

Iva Jevtić

10:45

22 h

Apps

Otišao bez objašnjenja

Direktor inženjeringa kompanije X (Twitter), Haofei Vang, iznenada je napustio firmu, prema izvorima upoznatim sa situacijom.

B92

7:51

1 h

Novo Sport Video Menu