22:58

Dominacija Hari Kejna – dva gola u 20 minuta VIDEO

Fudbalske reprezentacije Engleske i Grčke ostvarile su trijumfe u mečevima grupe 2 divizije B Lige nacija.

Profimedia

Englezi su slavili nad Finskom rezultatom 2:0, a oba pogotka ostvario je Hari Kejn.

Prvi je pao u 57. minutu kada je Kejn zatresao mrežu protivnika sa ivice šesnaesterca. Uputio je snažan udarac koji je prošao pored prečke, te golman nije imao apsolutno nikakvu šansu.

Matirao ga je i u 76. minutu, kada je bez oklevanja šutnuo, a lopta je prošla tik pored leve stative u gol.

U drugom meču ove grupe, Grčka je istim rezultatom savladala Irsku (2:0).

Oba gola i na ovoj utakmici su pala u drugom poluvremenu. U 50. minutu je Anastasios Bakasetas propustio Fotisa Joanidisa u prostor na ivici peterca. Hladnokrvno je Grk, videvši na kojoj strani se postavio golman, zabio loptu u gornji levi ugao za vođstvo od 1:0.

Drugi i poslednji gol na meču postigao je Kristos Colis u 87. minutu. Natrčao je na izgubljenu loptu unutar peterca i savladao golmana udarcem u donji levi ugao.