Fudbal 0

5.8.2024.

20:13

Španija posle velike drame obezbedila meč za zlato

Fudbalska reprezentacija Španije prvi je finalista olimpijskog turnira posle pobede nad ekipom Maroka rezultatom 2:1.

Profimedia

Markanci su prvi došli do prednosti, posle penala koji je u gol pretvorio Rahimi u 37. minutu meča.

U drugom poluvremenu smo videli preokret na meču, prvo je fudbaler Barselone Fermin Lopes izjednačio rezultat golom u 66. minutu, da bi preokret i pobedu Španiji doneo Huanlu Sančes u 85, minutu.

Španija će tako u borbi za zlato igrati sa boljim iz duela Francuske i Egipta, dok Marokancima ostje okršaj za bronzu.