Fudbal 0

28.9.2024.

18:55

Sedam golova u Zaječaru – OFK Beograd ne posustaje

Fudbaleri OFK Beograda nastavljaju da beleže dobre rezultate u Superligi, a u Zaječaru su ostvarili novi trijumf.

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
Srđan Stevanović/Starsport

"Romantičari" sa Karaburme savladali su u pravoj goleadi ekipu IMT-a, u 10. kolu Superlige Srbije – 4:3.

Tim Sima Krunića je upisao četvrtu pobedu u nizu i sada je drugi na tabeli sa 22 boda, tri manje od vodeće Crvene zvezde, koja ima i meč manje.

Do novog trijumfa došli su posle preokreta, pošto je IMT utakmicu otvorio golom Do Kouta u 16. minutu.

OFK je pre pauze stekao prednost, golovima Mituljikića u 37, odnosno Vukičevića u trećem minutu nadoknade.

Flajter se razigrao u nastavku, a u strelce se upisao u 58. i 69. minutu, najavljujući ubedljivu pobedu.

Do trijumfa su došli, ali ne baš ubedljivog, pošto je IMT preko Krstića u 73. i Korta iz penala u 76. minutu "zakuvao" meč, koji je okončan rezultatom 4:3.

Što se tiče IMT-a, ovaj tim zauzima pretposlednje mesto sa osam bodova, a uz to sigurno ima za čim da žali zbog promašaja u finišu susreta u Zaječaru.