Fudbal 1

22.10.2024.

20:20

Zvezda u nokdaunu – projektil Singa, Minamino ko na malom fudbalu VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde gube od Monaka sa 4:1, posle maestralnog pogotka defanzivca domaće ekipe Vilfreda Singa, a potom gola Takumi Minamina.

Starsport

Zvezda je primila gol u završnici prvog poluvremena što je poremetilo crveno-bele, a onda na startu drugog poluvremena, Monako je još jednom šokirao crveno-bele.

Defanzivac Monaka se namestio na oko 40 metara od gola i snažnim i preciznim udarcem uspeo da savlada Marka Ilića.

Ovo je onaj od šuteva što bi se fudbalskim žargonom reklo "dva golmana ne bi mogla da odbrane".

Par minuta kasnije, Embolo je došao do pogotka, ali je on poništen zbog prethodnog igranja rukom, sreća po Zvezdu.

Nije mnogo vremena prošlo od poništenog gola, ali Monako je uspeo da dođe i do četvrtog.

Dobro su kombinovali Embolo i Minamino posle greške defanzivaca crveno-belih. Japanac je kao na "malom fudbalu" uspeo lako da matira Ilića.