19:34

Drama: Frankfurt u 94. minutu šokirao Bajern

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta odigrali su nerešeno sa Bajernom iz Minhena u 6. kolu Bundeslige.

Tanjug/AP Photo/Michael Probst

Frankfurt i Bajern su utakmicu 6. kola završili rezultatom 3:3, a domaćin je imao više razloga za slavlje u ovom remiju.

Oni su do izjednačenja došli u 94. minutu utakmice, kada je Marmuš postigao svoj drugi gol na susretu i bacio Bavarce na kolena.

Bajern je poveo već u 15. minutu preko Kima, da bi Ajntraht odgovorio samo sedam minuta kasnije i tada je upravo Marmuš postigao svoj prvi gol večeras.

On je sjajno pobegao odbrani Bajerna i pogodio za 1:1 savladavši kapitena protivničkog tima Manuela Nojera.

Marmuš je potom bio asistent Etikiteu, a ovaj u 35. minutu pogađa za vođstvo Ajntrahta od 2:1, da bi Upamekano samo tri minuta kasnije doneo poravnanje i sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

U nastavku je Bajern preokrenuo rezultat i po drugi put došao do vođstva. To se dogodilo nakon što je Olise zatresao mrežu Ajntrahta u 53. minutu utakmice.

Sve do 94. minuta je Bajern imao prednost i išao po pobedu, a onda je na scenu stupio Marmuš koji je rastužio Bajern Minhen.