Fudbal 6

29.8.2024.

23:39

Kriza u Realu: Drugi remi "kraljeva" u tri kola

Fudbaleri Real Madrida i Las Palmasa su remizirali 1:1 u trećem kolu španske La Lige.

Profimedia

Real Madrid definitivno proživljava turbulentan početak sezone.

U prvom meču španske lige protiv Majorke su odigrali nerešeno 1:1, pa su prošlog vikenda lako savladali Saragosu kod kuće rezultatom 3:0, a sada je usledio novi remi – sa Las Palmasom.

Šokirali su gosti "kraljeve" već u petom minutu. Alberto Moleiro je bio sam u šesnaestercu i fenomenalno odreagovao na dodavanje MekBurnija i doveo Las Palmas u vođstvo.

Mučili su se izabranici Karla Ančelotija sve do 69. minuta kada je Vinisijus poravnao rezultat i to sa bele tačke.

Krivac za penal je bio Suarez, koji je u šesnaestercu dodirnuo loptu rukom, te tako "poklonio" pogotak domaćinima.

Naredni meč Real igra 1. septembra protiv Betisa, dok Las Palmas istog dana snage odmerava sa Alavesom.