Aktuelno 0

15.10.2024.

8:31

Čovek osuđen na tri godine zatvora zbog prevare dobitnika lutrije

Stanovnik Soluna osuđen je na tri godine i tri meseca zatvora zbog prevare poljoprivrednika koji je dobio popriličan iznos na lutriji.

Izvor: Tanjug

Čovek osuđen na tri godine zatvora zbog prevare dobitnika lutrije
Shutterstock/Vector Tradition

Podeli:

On i advokat su ubedili poljoprivrednika da izdvoji desetina hiljada evra za ulaganje u maske za lice tokom pandemije, u solarne farme i u nekretnine, a sve to su bile nepostojeće investicione šeme, preneo je Katimerini.

Možda vas zanima

"Nema para ni za hleb"

Penzioner dobio na lutriji, a onda upao u problem

Penzioner Pit Dejli iz Velike Britanije osvojio je Eurojackpot igru pod nazivom EuroMillions i siguran da će mu novac leći za 10 dana, bacio se u trošak, a sad nema para ni za hranu

8:14

10.9.2024.

465 d

Lažnog biznismena je niži sud osudio za niz prekršaja.

Njegovom advokatu saučesniku će posebno suditi Apelacioni sud, a optužbe će biti proširene i na krivična dela zbog njegove profesije.

Možda vas zanima

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

1 d

Podeli: