23.03.2025.
16:42
Požar u Diznijevom parku zabave VIDEO
Požar je izbio u Diznijevom EPCOT zabavnom parku na Floridi, posetioci su morali hitno da se evakuišu, srećom nema povređenih.

Prema izveštajima, požar je izbio kada se u bekstejdžu francuskog paviljona u Diznijevom zabavnom parku zapalila hladnjača, saznaje FOKS Business.
U požaru, koji je izbio u subotu, nešto posle 19 čaova po lokalnom vremenu, nije bilo povređenih i nije oštećen nijedan objekat, potvrdio je predstavnik zabavnog parka.
- Nova drama rimejka "Snežana": Premijera daleko od očiju javnosti FOTO/VIDEO
- Reditelj tužio Dizni: Traži 10 milijardi dolara FOTO/VIDEO
- Dizni u problemu zbog filma "Snežana"
- Bivši radnik hakovao Disney World: Moglo je da bude vrlo opasno
Isti zvaničnik je takođe potvrdio da je bilo evakuacija posetilaca koji su uživali u tematskoj vožnji " Remy's Ratatouille Adventure ride".
"Remy’s Ratatouille Adventure" je "4D iskustvo vožnje" gde se uživaoci "pridružuju kuvaru Remiju na smelom kulinarskom putu", kroz parisku kuhinju, trpezariju i restoran, prema mišjoj kući.
Korisnici društvenih medija iz celog tematskog parka delili su video snimke crnog dima, koji je prekrio veliki deo plavog neba iznad Floride.
Požar je brzo ugašen, a zvaničnici su saopštili da je u Diznijevom zabavnom parku u toku Međunarodni festival cveća i bašte.
Francuski paviljon ponovo je otvoren za goste, ali "Remy's Ratatouille Adventure" vožnja je odložena do daljeg.
Uzrok požara se trenutno istražuje.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar