25.03.2025.
9:15
"Dva miliona igrača"
Ubisoft je objavio da je Assassin's Creed Shadows ostvario novi rekord.

Assassin's Creed Shadows se polako pretvara u gejming naslov koji je bio preko potreban Ubisoftu.
Na društvenim mrežama Assassin's Creed tim je objavio da je pomenuta igra, koja je objavljena u četvrtak prošle nedelje, do sada privukla već više od dva miliona igrača.
Originalno je bilo planirano da Assassin's Creed Shadows bude lansiran tokom jeseni prošle godine, ali je igra dvaput odložena kako bi bila dodatno ispolirana i kako bi se osiguralo da sve radi bez problema od prvog dana.
Prema navodima Ubisofta, Assassin's Creed Shadows je dosadašnjim rezultatom već prestigao ono što su u istom periodu svojevremeno ostvarivali AC Origins i Odyssey.
- Ubisoft otkrio: Stižu stare Assassin's Creed igre u novom ruhu
- Predstavljen Assassin's Creed Shadows: Poznato kad izlazi novi deo serijala! VIDEO
- Assassin’s Creed Mirage stiže na iPhone i iPad VIDEO
U objavi, tim je se zahvalio gejmerima, uz napomenu da je Assassin's Creed Shadows dostupan na PS5, Xbox Series X/S, Ubisoft+, Amazon Luna, Mac i PC platformama, a očekuje se da stigne i na iPad.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar