Svet 5

8.11.2024.

10:50

Upozorenje je poslato: Nuklearni protivudar će biti pokrenut, odmah

Južnokorejski predsednik Jun Suk Jol saopštio je da će nuklearni savez Vašingtona i Seula odmah izvršiti povratni udar, ako Severna Koreja pokuša nuklearni napad na Južnu Koreju.

Izvor: Tanjug

Upozorenje je poslato: Nuklearni protivudar će biti pokrenut, odmah Shutterstock/zef art

Podeli:

5 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
Čovek

pre 4 meseca

Odgovori

@

Sramotno za čoveka uopšte da se isti narodi istrebljenju i prete nuklearnim ratom. Toliko su nadareni ljudskim vrlinama. Gde su pozivi na prijateljstvo, suživot, zajednička ulaganja i projekte, budućnost. Umesto toga hajde da se međusobno uništio da nas nema. Da zlo bude veće nisu jedinstven slučaj na ovom svetu.

rebro

pre 4 meseca

Odgovori

@

Nuklearni udar na Južnu Koreju bi se osetio i na severu tako da se to neće desiti. No, Severnokoreanci imaju raspoređenih 40.000 komada artiljerisjkog oruđa udaljenog 40km od Seula. Od toga nema nikakve odbrane. Znaju to i Ameri.