Tenis 4

10.7.2024.

21:55

Muzeti pred Đokovića: "Samo da ne završimo u 3.00 ujutru"

Italijanski teniser Lorenco Muzeti govorio je o Novaku Đokoviću pred njihov polufinalni susret na Vimbldonu.

Autor:Milan Tomić

Milan Tomić

4 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
Hmm

pre 7 meseci

Odgovori

@

Pa ne čini mi se da je bilo baš tako davno kad je publika na Vimbldonu bila baš tiha i puna poštovanja... Kao da su odjednom i oni podivljali. Ponašaju se kao na Dejvis kup mečevima

GM

pre 7 meseci

Odgovori

@

Izjava sa puno postovanja... Medjutim, ono cemu nasi mediji ne posvecuju paznju, vec samo izvestavaju kada ga strani mediji napadaju... to je da prvi nesto ne napisu u konstatuju. Prilikom davanje izjave Muzetija, na pomen imena Djokovica, publika je pocela da vice buuu i zvizdi... sto se o tome ne pise, kao dokaz sta misle o njemu i sta vicu, a ne da se "samo" navija za njegovog protivnika?

Matori X

pre 7 meseci

Odgovori

@GM

Pa isprati sve srpske medije i videćeš da pišu o stavu dobrog dela publike. Ali ima nešto važno baš u vezi te W publike, nije to više ona stara klasična publika od pre 30, 50 ili više godina. Umesto te gospode koja i u Britaniji izumire stigao je šljam koga ne zanima viteško nadmetanje već volim-ne volim(mrzim) zasnovano na tabloidnosti njihovih izvora informacija i njih samih. A time i tabloidnog ponašanja. Ranije nije bilo bukača, a ako bi neko pri servisu i pisnuo svi pogledi su bili upereni prema njemu. Poštovao se pobednik i poraženi.