Svet 5

27.3.2025.

11:42

Većina Francuza razmišlja o bojkotu američkih proizvoda: Ove firme su prve na meti

Najnovije istraživanje pokazalo je da većina Francuza razmišlja o bojkotu američkih proizvoda u znak protesta protiv nove administracije u SAD koja verbalno targetira Evropu od početka svog mandata.

Izvor: Tanjug

Većina Francuza razmišlja o bojkotu američkih proizvoda: Ove firme su prve na meti EPA-EFE/YOAN VALAT

Podeli:

5 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
yyz

pre 3 dana

Odgovori

@

Da, bas ce vas gace VIctoria's Secret spasiti. Ovako, Francuzi, ako stvarno hocete da bojkotujete americku robu, ugasite racune na Facebook, Instagram, Google, Apple ID, prestanite da koristite Windows, Oracle, Amazon servers, Netflix. E, to bi bio bojkot. Ovo je samo propaganda.

Princip

pre 3 dana

Odgovori

@

Kako misle da bojkotuju...??? Google Amazon Facebook WhatsApp tweeter sve Američko a nemogu danas Francuzi da mrdnu bez ovoga, jedino fast food a i to više posećuju imigranti...hahaha