Karte za muško finale dostižu cenu od 500, pa do nekoliko hiljada ili čak desetina hiljada dolara, kako se ono bliži.
Postoji više tipova karata, kako prema tome kada se ulazi (dnevna-noćna sesija), tako i na osnovu toga šta i gde hoćete da gledate.
U ponudi su glavni stadioni "Artur Eš", "Luj Armostrong" i "Grendstend", ali i tzv. graundpasovi, pomoću kojih ulazite u kompleks i možete da gledate susrete na manjim terenima.
Izvor: B92.sport
Stoga, najbolje je doći tokom prve sedmice, kada su na programu uvodne runde i mnogo mečeva, koji su često bolji nego na većim terenima, gde uglavnom igraju favoriti protiv autsajdera.
Cene se razlikuju i na osnovu toga kada kupujete ulaznicu. Skuplje je naravno danas za danas, mada nije mnogo bolje ni danas za sutra.
Tako da, ako odlučite da sutra na primer gledate neki meč na glavnom stadionu, potrebno je izdvojiti najmanje oko 200 dolara, a toliko bi vas koštalo i samo da uđete na kompleks i bacite pogled na manje terene.
Fizički je nemoguće kupiti kartu, već samo onlajn, pomoću aplikacije. Interesantno, nemoguće je uraditi skrinšot, već samo direktno pokazivanje ulaznice i bar koda na ulazu dolazi u obzir.
U poređenju sa drugim Grend slemovima, US open je dosta skuplji.
Na Australijan openu, Rolan Garosu i Vimbldonu na kompleks možete ući za dvadesetak evra/dolara/funti, dok vam je u Njujorku potrebno bar oko 100 dolara da biste to učinili.
Srpski teniser je uspeo da uprkos povredi zadnje lože bude bolji od Alkarasa i tako se plasira u polufinale , gde ćemu rival biti Nemac Aleksander Zverev.
Srpski teniser je uspeo da uprkos povredi zadnje lože bude bolji od Alkarasa i tako se plasira u polufinale , gde ćemu rival biti Nemac Aleksander Zverev.
OpenAI, Anthropic i Meta Platforms navodno američkim obaveštajnim i odbrambenim agencijama ne dozvoljavaju korišćenje njihovih tehnologija kako bi se naškodilo ljudima. Ipak, saradnja postoji.
Komentari 6
Pogledaj komentare Pošalji komentar