Nova vest
Tenis 20

24.8.2024.

19:35

Lažna uzbuna!

Iako su prve informacije sa US opena bile da Novak Đoković ponovo nije mogao da trenira, to ipak nije tačno.

Autor: B92.sport

B92.sport
Lažna uzbuna!
Profimedia/Imago/ChrysleneCaillaud Panoramic

Bizarna situacija iz Njujorka nam je stigla u petak, kada je Novak Đoković iz nepoznatih razloga propustio trening sa Holgerom Runeom, o čemu smo i pisali.

U subotu je Đoković po planu trenirao sa Stenom Vavrinkom i ovoga puta je Novak stigao na trening.

Prvobitne informacije bile su da je trening otkazan posle samo 30 minuta zbog nekog problema koji ima srpski teniser, ali to se ispostavilo kao netačno.

Novak se nedugo zatim preselio na centralni teren "Artur Eš" i tu nastavio sparing sa Vavrinkom.

Podsetimo, Novak Đoković u ponedeljak igra svoj prvi meč na US Openu koji počinje 26. avgusta i traje do 9. septembra.

Podeli:

Komentari 20

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

B92.sport skener: Preživeli VIDEO

Košarkaši Partizana su uspeli da izađu iz krize pobedom protiv Albe u 31. kolu Evrolige (85:71). No, i dalje je ekipa daleko od sjajnog izdanja, ali je trijumf ono što se piše i što ih održava u životu u samom finišu regularnog dela sezone.

Iva Jevtić

10:45

7 h

Apps

Google Chrome opet zabrljao

Google Chrome je najpopularniji veb pregledač na svetu, ali izgleda da korisnici koji pokušavaju da ga preuzmu nailaze na ozbiljne probleme.

B92

17:00

1 h

Novo Sport Video Menu