Ovim porazom Đoković je dodatno produbio svoju trenutnu rezultatsku krizu, što se videlo i u ranijem porazu na startu turnira u Dohi, kada ga je savladao Mateo Beretini.
Koko Vandevej je prokomentarisala Novakov poraz, ali i njegov nastup na konferenciji za medije.
"To je čudan osećaj za jednog igrača kada nekoliko puta izgubi na ovaj način, a onda ga vidite na konferenciji za medije kako je pomalo previše nasmejan, i pitate se - da li više nije mentalno jak kao pre?".
A onda se i zapitala da li se to Novak navikao na poraze.
"Morate malo da preispitate to. I dalje mislim da ne možete otpisati najvećeg tenisera svih vremena ni na jednom turniru, u bilo kojoj situaciji, ali se pitam da li se previše navikavamo na to da ga drugi pobeđuju na mastersima. Znamo da se Novak fokusira na grend slemove, ali da li ćemo se previše opustiti i možda će se to odraziti i na slemovima?"
Podsetimo, na konferenciji za medije nakon meča Novak je govorio o svom trenutnom stanju.
"Teško je u ovom trenutku da cenim bilo šta, razočaran sam zbog poraza. Ali, ako gledamo širu sliku onda da, imao sam dobru karijeru, dugu, bio sam konstantan toliko dugo, uvek imate velika očekivanja od sebe. Stvari su drugačije za mene u poslednjih nekoliko godina, mučim se da igram na željenom nivou. Imam nekoliko dobrih turnira s vremena na vreme, ali je uglavnom izazov i mučenje za mene. Tako je kako je. Ništa ne može da vas pripremi za takav momenat, morate da prođete kroz to iskustvo i da se izborite sa tim na najbolji način."
Bez obzira na poraz u Indijan Velsu, Đoković ostaje u Sjedinjenim Američkim Državama, gde će nastupiti na drugom martovskom mastersu u Majamiju.
Nikola Jokić odigrao je još jedan sjajan meč, taman onoliko koliko je bilo dovoljno za pobedu Denver Nagetsa protiv Orlando Medžika, rezultatom 126:115.
Barselona i Baskonija su sinoć odigrali najbolju utakmicu u Evroligi ove sezone, nakon tri produžetka je slavila Blaugrana (134:124) iz čijih redova dolazi i najkorisniji igrač (MVP) 17. kola.
Rezultati ankete čitalaca portala B92.sport nakon istorijskog debakla u Kaunasu izazvali su priličnu nevericu i otvorili pitanje – koju su utakmicu gledali oni koji su glasali?
Barselona i Baskonija su sinoć odigrali najbolju utakmicu u Evroligi ove sezone, nakon tri produžetka je slavila Blaugrana (134:124) iz čijih redova dolazi i najkorisniji igrač (MVP) 17. kola.
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Partizan jeste poznat po tome što gotovo uvek izbaci neko dete iz svoje škole u prvi tim, ali kada je reč o golmanima - na prste jedne ruke se mogu nabrojati "jedinice" u ovom veku koje su došle iz omladinskog pogona.
Najnovija Toyota RAV4 već je stigla u Severnu Ameriku, Evropu i Kinu, gde se postepeno učvršćuje na ključnim svetskim tržištima. Sada je konačno debitovala i na domaćem, japanskom tržištu - uz dva posebna stajling paketa razvijena u saradnji sa Modellistom.
Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.
YouTube više neće deliti svoje muzičke podatke sa platformom Billboard, navodeći kao razlog neslaganje sa načinom na koji se ponderišu strimovi prilikom izrade američkih muzičkih top-lista.
Gde god da pogledate na internetu, nailazite na AI generisane slike i video-snimke. Sve ih je teže razlikovati od pravih, pa je Google napravio alat koji bi trebalo da vam pomogne u tome.
Komentari 8
Pogledaj komentare Pošalji komentar