"Otvaramo duplo kolo Evrolige utakmicom kod kuće i uzbuđeni smo što ćemo se vratiti među svoje navijače. I nadam se da ćemo uz veliku sinergiju između nas i naših navijača takmičiti zajedno 40 minuta protiv tima koji je fizički veoma snažan i ima vrlo iskusne igrače. Imaju veoma iskusnog trenera koji je stvorio vrlo opasnu ekipu. Moramo da budemo u sinhronizaciji sa našim navijačima, naših 12 igrača i celom našom klupom. Moramo da radimo prave stvari tokom celog meča i da dobijamo male bitke. Moramo da igramo svoju igru 40 minuta da bismo ostvarili cilj i slavili sa našim navijačima. Crvena zvezda je vrlo razvijen tim, tako da moramo jako da uđemo u meč. Ne smemo da im dozvolimo da rade šta žele da nam veče ne bi bilo teško", rekao je Mijatović o Janisu Sferopulosu i timu Crvene zvezde.
Anadolu Efes ima isti skor kao Crvena zvezda – 8 pobeda i 7 poraza, a na domaćem parketu imaju 3 pobede i 4 poraza, s tim što su poslednja dva meča u Sinan Erdem Domu uspeli da pobede.
Efes će posle meča sa Zvezdom dočekati Partizan u 17. kolu Evrolige, a taj meč je na programu u petak od 18 časova.
Nikola Jokić odigrao je još jedan sjajan meč, taman onoliko koliko je bilo dovoljno za pobedu Denver Nagetsa protiv Orlando Medžika, rezultatom 126:115.
U četvrtak je odjeknula vest da je italijanski velikan Milan zainteresovan za Partizanovog napadača Andreja Kostića, koju je prenela čuvena "Gazeta delo Sport".
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Partizan jeste poznat po tome što gotovo uvek izbaci neko dete iz svoje škole u prvi tim, ali kada je reč o golmanima - na prste jedne ruke se mogu nabrojati "jedinice" u ovom veku koje su došle iz omladinskog pogona.
Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.
YouTube više neće deliti svoje muzičke podatke sa platformom Billboard, navodeći kao razlog neslaganje sa načinom na koji se ponderišu strimovi prilikom izrade američkih muzičkih top-lista.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar