"Ekipa je igrala izvanredno i prezadovoljan sam kako smo odigrali", rekao je Obradović u odgovoru na pitanje za dramatičnu završnicu.
Uspeo je Obradović da stigne do pobede i ujedno ne optereti nikoga previše pred meč sa Makabijem za dva dana.
"Veoma je bitna stvar minutaža. Za manje od 48 sati igramo protiv tima koji je dobio sa dva razlike večeras. Bitno je bilo da koristimo što više igrača, jer i nama i njima sledi dobra utakmica", dodao je Obradović.
Jedini od onih koji su dobili šansu su Korpivica i Nakić.
"Imali su i oni minute. Nema dileme, svakom igraču verujem apsolutno. Imali smo četiri igrača van tma, dva momka sa juniorima, Majka i Vašingtona. Na svakog računam. Bilo je momenata koje su odigrali izvanredno, ali ne samo oni, posebno u tim momentima na početku drugog poluvremena, kada smo primali tri poena. ne bih da vas zamaram time zašto smo ih puštali da šutiraju tri poena. Imali smo spram sebe izvanrednu ekipu, nemojte da zaboravite da ih vodi čovek koji je svetski šampion."
Sve bolja igra na skoku je primetna.
"Mi radimo i, bez obzira na prve dve uvodne utakmice u EL. Ja sam rekao da verujem u njih i mislim da ćemo mnogo toga uradili. To kažem jer ih gledam svaki dan na treningu i zato što je Evroliga takmičenje koje se dobija na dve lopte. Mi smo večeras kontrolisali utakmicu u svakom pogledu, to nijednog trenutka nije dovedeno u pitanje", nastavio je šef struke crno-belih.
Osvrnuo se i na druge rezultate.
"Ne znam koga su ovi rezultati iznenadili. Ovde svako svakog može da pobedi. Mislim da niko sada nije u specijalno dobroj formi, stigao sam da pogledam dosta utakmica, jer šta bih drugo radio, ali mislim da se svi uigravaju, kao i mi", zaključio je Obradović.
Bitka za MVP-ja NBA lige se zaoštrava, a ni dva međusobna duela Nikole Jokića i Šeja Gildžes-Aleksandera u roku od 24 časa nisu mnogo razbistrila situaciju.
Fudbalski savez Srbije (FSS) saopštio je da upaljeno da je "zvono za uzbunu", pošto, kako se navodi, srpski fudbal godinama plaća enormno veliku cenu za sve oblike ekstremizma i diskriminacije na stadionima.
Evroliga ulazi u finalnu fazu regularnog dela sezone, a Crvena zvezda ne briljira već neko vreme. Utakmica protiv Olimpje Milano (četvrtak, 19.00) je idealan trenutak da se stvari vrate na svoje.
Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su peti poraz u ABA ligi pošto je u “Stožicama” od njih bolja bila ekipa Cedevita Olimpije koja je slavila rezultatom 74:69.
Fudbalski savez Srbije (FSS) saopštio je da upaljeno da je "zvono za uzbunu", pošto, kako se navodi, srpski fudbal godinama plaća enormno veliku cenu za sve oblike ekstremizma i diskriminacije na stadionima.
Deluje da se većinski fudbalski svet, naravno ne računajući navijače Liverpula, raduje uspehu jednog "plastičnog" kluba poput Pari Sen Žermena. Kako smo došli do toga?
Adrijan Vojnarovski, nekadašnji NBA insajder, a danas generalni menadžer Sent Bonaventura univerziteta, govorio je za B92.sport na juniorskom turniru Evrolige koji je održan u Beogradu.
Geely nastavlja širenje na tržištu Srbije i regiona, a ovogodišnji Sajam automobila u Beogradu biće prilika za predstavljanje noviteta i posebnih pogodnosti za kupce.
Komentari 12
Pogledaj komentare Pošalji komentar