Nova vest
b92
Košarka 31

24.7.2024.

9:29

Oglasio se Čima Moneke i definitivno stavio tačku na priče o Partizanu

Čima Moneke se još jednom oglasio i definitivno stavio tačku na glasine o njegovom dolasku u Partizan.

Autor:B92.sport

B92.sport
Oglasio se Čima Moneke i definitivno stavio tačku na priče o Partizanu
Peđa Milosavljević/Starsport

Košarkaš Baskonije Čima Moneke se ponovo oglasio na društvenim mrežama. Ovoga puta je na svom nalogu na mreži "X" i definitivno poručio da ostaje u Baskoniji.

"Zaista ne znam ko izmišlja sve ove glasine, ali počinju da umaraju. Ja sam igrač Baskonije i zaista sam uzbuđen zbog ove sezone. Juče sam razgovarao sa trenerom Lasom i mislim da imamo šansu da uradimo nešto posebno", jasan je bio Moneke.
 

Podsetimo, u toku jučerašnjeg dana je poput bombe odjeknula informacija da su se Partizan i Baskonija sve dogovorili i da će Čima Moneke uskoro obući crno-beli dres.

Čitavog leta traje saga oko Partizana i Monekea, a Nigerijac je često imao i komunikaciju sa navijačima crno-belih koji nisu krili oduševljenje nakon objavljene vesti.

Ipak, Moneke je putem svog Instagram "storija" poslao interesantnu poruku. Okačio je pesmu Lindzi Lohan pod nazivom "Rumors" (glasine) uz poruku:

"Dosta mi je laži".

 

Podeli:

loader

Komentari 31

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Hakeri napali evropsku zemlju, vlasti optužile Rusiju

Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.

Tanjug

13:05

1 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu