Karlik Džons, plejmejker Partizana, u kraćem intervjuu za Mozzartsport otkrio je šta se desilo u crno-belom taboru dan nakon istorijskog debakla.
"Nije bilo treninga. Imali smo sastanak. Pričali smo između sebe, pričali smo sa stručnim štabom. Pričali smo o planovima za utakmicu, kako da ih što bolje izvedemo na terenu. Gledali smo i video meča protiv Efesa", rekao je Džons.
Amerikanac ističe da nije bilo teških reči i preneo šta Željko Obradović traži od njih u nastavku sezone.
"Trener želli da se borimo više, to je bilo glavno. On nikada nije... Kako da se izrazim, nikada ne poludi zbog nekog poraza ako se borimo, ali ako se ne borimo i izgubimo kao što je to izgledalo u petak, to onda baš nije dobro. To se ne dopada ni treneru ni nama igračima. Moramo da pristupimo toj utakmici na pravi način, sa pravim metalitetom i motivacijom. Još uvek smo u dobroj poziciji da dođemo do plej-ofa ili plej-ina. Znamo šta nas čeka i šta je potrebno da uradimo. Što se Albe tiče, zaista mislim da su dobar tim iako se to možda ne vidi na tabeli. Video sam mnoge utakmice gde se bore do poslednjeg minuta, uostalom videli ste kako smo pobedili u Berlinu. U poslednjem minutu. Moramo da uđemo sa velikim samopouzdanjem i verom u našu igru", kaže Džons.
Pobeda protiv Mornara bila je dosta teže izvojevana nego što je očekivano i to je zabrinulo mnoge navijače crno-belih.
"Bilo je bitno za nas jer smo izgubili poslednje tri utakmice, nije nam bilo lako u poslednje vreme, ali ostajemo verni sebi. Uvek pričamo o uživanju u životu izvan pobeda i poraza na terenu. Da uživamo u društvu jedni drugih, da nikada ne bude velike tenzije. Uvek kažem da su ovo moji prijatelji, svi se međusobno podržavamo i zato mislim da je pobeda protiv Mornara važna kako bismo preokrenuli situaciju pred ovaj bitan deo sezone", poručio je Karlik Džons.
Trener fudbalera Bajerna Vensan Kompani saopštio je danas da u sutrašnjem meču protiv Hajdenhajma neće moći da računa na Manuela Nojera, Konrada Lajmera, Sašu Boja, Jozuu Kimiha i Nikolasa Džeksona.
Debakl beogradskog Partizana u Kaunasu, gde je Žalgiris slavio sa neverovatnih 41 poenom razlike, postao je centralna tema košarkaških krugova širom kontinenta.
Sledi nam uskoro zimski prelazni rok, međutim, mnogi klubovi pažljivo prate koji igrače ulaze u poslednjih šest meseci ugovora, kako bi ih na leto doveli besplatno.
Karlik Džons, košarkaš Partizana, govorio je o povratku na teren i odlasku Željka Obradovića iz kluba, nakon pobede nad Zvezdom (79:76) u prvom ovosezonskom derbiju.
Trener fudbalera Bajerna Vensan Kompani saopštio je danas da u sutrašnjem meču protiv Hajdenhajma neće moći da računa na Manuela Nojera, Konrada Lajmera, Sašu Boja, Jozuu Kimiha i Nikolasa Džeksona.
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Partizan jeste poznat po tome što gotovo uvek izbaci neko dete iz svoje škole u prvi tim, ali kada je reč o golmanima - na prste jedne ruke se mogu nabrojati "jedinice" u ovom veku koje su došle iz omladinskog pogona.
Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.
YouTube više neće deliti svoje muzičke podatke sa platformom Billboard, navodeći kao razlog neslaganje sa načinom na koji se ponderišu strimovi prilikom izrade američkih muzičkih top-lista.
Komentari 15
Pogledaj komentare Pošalji komentar