Nova vest
Košarka 2

18.3.2025.

18:15

Jago: "Može li Zvezda u plej-of? Naravno"

Košarkaš Crvene zvezde Jago dos Santos veruje da taj tim može do plej-ofa Evrolige.

Izvor: Sport Klub

Autor: B92.sport

B92.sport
Jago: "Može li Zvezda u plej-of? Naravno"
Peđa Milosavljević/Starsport

Crveno-beli su vezali tri poraza i tako doveli u pitanje plasman u doigravanje u elitnom takmičenju.

"Znamo da nas čeka velika utakmica, treba nam dobra utakmica jer imamo nekih problema i moramo da reagujemo u skladu sa time. Igraćemo drugačije zato što nam nedostaju centri. Probaćemo da nađemo put do pobede jer je važna utakmica", rekao je Jago za "Sport klub".

Zvezda naredni meč igra protiv Olimpijakosa (četvrtak, 19.00), ali bez pomoći centara.

"Problemi se dešavaju, to je košarka. Ima mnogo utakmica, ne može se svaka odigrati savršeno. Imamo defanzivnih problema, i nekih problema u napadu. U poslednjoj utakmici ovde s Armanijem bili smo dobri u odbrani, ali napad nije baš funkcionisao. Mislim da moramo bolje i u odbrani i u napadu".

Može li Zvezda u plej-of?

"Da, naravno! Treniramo cele sezone za to, ovde smo zbog toga i želimo to da ostvarimo za klub i za navijače – to nam je potrebno, ovo je veliki klub, velika porodica i spremni smo", zaključio je Brazilac.

Zvezda je trenutno sedma na tabeli sa skorom 16-13.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Usluge će biti lošije"

EK je optužila Google za favorizovanje sopstvenih usluga u rezultatima pretraživanja i ograničavanje developera u tome da informišu korisnike o jeftinijim alternativama. Google ima svoje viđenje.

Bug

18:30

9 h

Novo Sport Video Menu