Košarka 0

16.10.2024.

20:29

Šest na pet – bizarna situacija u ABA 2 ligi

Sudijama utakmice ABA 2 lige između Zlatibora i banjalučkog Borca promakao je višak na strani domaćeg tima.

Izvor: B92.Sport

ABA/Podgorica/Saša Janković

Ekipa iz Čajetine je, naime, gotovo čitav minut imala igrača više na terenu, čak je i poentirala tako brojčano jača, potom se branila sa "bonusom"na terenu.

Sudije, interesantno, sve to vreme nisu primetile da domaći imaju igrača više na terenu, niti im je to signalizirano od strane gostiju koji, fokusirani na igru, nisu ni primetili šta se dešava.

Tek kada je klupa Zlatibora reagovala i povukla jednog igrača sa terena, brojčano stanje je poravnato i meč je tek tada, ponovo, ušao u regularan tok.

Borac je na kraju slavio posle produžetka rezultatom 93:90.