Nova vest
Košarka 2

22.4.2024.

9:03

Zvezda na "popravnom" u Podgorici želi polufinale

Košarkaši Crvene zvezde od 18.30 sati igraju drugi meč četvrtfinala plej-ofa ABA lige protiv Studentskog centra.

Autor: B92.sport

B92.sport
Zvezda na "popravnom" u Podgorici želi polufinale
Starsport

Duel se igra u Podgorici, a crveno-beli su u prvom meču posle velikog preokreta pobedili 83:81.

"Očekuje nas druga utakmica sa ekipom SC Derbi i jasno je da moramo da odigramo na prvom mestu mnogo, mnogo bolje nego prvu utakmicu u Beogradu", rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos.

"Prvo što moramo da imamo na umu je neophodno da igramo na najvišem nivou, znajući da na drugoj strani imamo takmičarski vrlo dobru ekipu, koja ima svoj kvalitet.

Zvezda će igrati bez povređenog Adama Hange, a u ekipu bi posle duže pauze trebalo da se vrati Nikola Topić.

Da moraju bolje nego što su igrali u Beogradu, svestan je i prvotimac Dejan Davidovac.

"Očekuje nas drugi meč četvrtfinala protiv SC Derbija. Na prvom smo bili daleko od svoje igre i ritma koju smo uspeli da nametnemo u finišu i dođemo do važne pobede. Znamo da protiv sebe imamo tim koji je vrlo kvalitetan, to su pokazali u više navrata, pa i na poslednjoj utakmici u Beogradu. Moramo da odigramo mnogo bolje nego u utakmici broj 1, čvršće, energičnije i sa velikom željom da dobijemo meč u Podgorici i okončamo četvrtfinalnu seriju", dodao je Davidovac.

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Deca ne sanjaju PlayStation 6"

Netflix u svetu video-igara još uvek nije ostvario zapažen rezultat, ali od tog segmenta poslovanja ipak nisu digli ruke kao Google i neke druge kompanije.

HCL

19:28

3 h

Aktuelno

Meta opet na sudu

Grupa američkih pisaca podnela je tužbu protiv kompanije Meta zbog navodnog kršenja zakona o autorskim pravima.

Tanjug

15:15

7 h

Novo Sport Video Menu