Na konferenciji za medije u Laktašima su se ovim povodom novinarima obratili kapiten Milosavljević i trener ekipe Stefanović.
"Srećan sam što smo produžili saradnju, imamo kontinuitet, dugo sam ovde i drago mi je da nastavljamo zajedno iako imam već skoro 36 godina. Igokea je stabilan klub, ovde se dobro osjećam i sve mi odgovara. Imamo dobre rezultate i nadam se da ćemo tako i nastaviti", rekao je Milosavljević.
Zadovojstvo je izrazio i Stefanović.
"Mislim da svaki ozbilljan klub radi stvari na vreme i mi smo ovim potezom i pokazali. Meni je drago kao treneru što Dragan kao kapiten ostaje i sledeće godine i mislim da je izvanredan primjer za sve mlade igrače i da svojim igrama pokazuje i zašto je tu ikažem još jednom u ime svih nas, drago nam je što će biti s nama i naredne godine", rekao je Stefanović.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar