Fudbal 5

Nedelja, 03.12.2023.

22:58

Feliks srušio "svoj" Atletiko VIDEO

Fudbaleri Barselone savladali su Atletiko Madrid rezultatom 1:0 (1:0) u derbiju 15. kola španske LaLige.

Feliks srušio "svoj" Atletiko VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

jojufff

pre 9 meseci

(Ko to tamo peva, 03. decembar 2023 23:23)

Kod vas je jos Golf 2 najbolje auto, Alfa se kvari, Italijani igraju bunker, Englezi nabijaju loptu sa gola na gol..
Atletico ne igra ni blizu fudbal kao prije 6-7 godina. Nemaju vise čvrste igrace za taj stil.
Promjenili su filozofiju, drugaciji fudbal igraju i trenutno djele trece mjesto po efikasnosti.
Moze se naci detaljna analiza promjena koje je Simeone uveo.

Ko to tamo peva

Barsa bolja za klasu. Da su bili prisebniji u prvih 15 minuta mogli su da zabiju najmanje tri gola. Ono sta su mašili Levandovski i Rafinja je amaterski. Onda su dozvolili sebi pred kraj da strepe da Atletiko zabije gol za izjednačenje. Minimalna pobeda ali vredna tri boda kao kuca. Atletiko 75-80 minuta defanziva kao po običaju čekaju kontru. Destruktivan fudbal igraju oštar prljav mozda i najnegledljiviji u Evropi. Ali to vam je Simeone on drugačije ne zna.