Fudbal 0

26.10.2024.

10:15

Mesi stao posle dva het-trika – Suares i Alba pogodili za uspešan start Intera VIDEO

Fudbaleri Intera iz Majamija su savladali Atlanta junajted sa 2:1, u prvom meču osmine finala plej-ofa MLS lige.

EPA-EFE/CJ GUNTHER

Majami je do pobede na svom terenu došao na krilima Luisa Suaresa i Đordija Albe.

Domaći tim je poveo golom Urugvajca u drugom minutu, ali je do kraja prvog poluvremena Atlanta uspela da uzvrati. Rezultat je poravnao Gruzin Saba Lobjanidže u 39. minutu – 1:1.

Ipak, Inter je uspeo da dođe do pobede u drugom poluvremenu, pošto je Đordi Alba pogodio u 60. minutu na asistenciju Lionela Mesija i tako postavio konačan rezultat – 2:1.

Mesi posle dva uzastopna het-trika nije uspeo ovoga puta da se upiše u strelce.

Revanš duel je na programu 3. novembra u Atlanti, a pobednik tog duela će u četvrtfinalu odmeriti snage sa pobednikom meča između Orlando sitija i Šarlota.