Fudbal 0

3.10.2024.

20:44

Legija "šokirala" Betis, Pankov slavio na startu LK – Serkl Briž postigao 6 golova! VIDEO

Fudbaleri Serkl Briža ostvarili su ubedljivu pobedu na startu Lige konferencija.

EPA-EFE/Tamas Vasvari

Ko bi rekao da će Serkl Briž baš ovako "uništiti" Sent Galen? Pobedili su rezultatom 6:2 i na idealan način počeli sezonu u Ligi konferencija.

Sve je počelo u 3. minutu utakmice kada je Minda pogodio za vođstvo od 1:0, da bi u 25. minutu Denki pogodio za 2:0, a u 43. minutu za 3:0 i tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

Navijači belgijskog kluba su već počeli sa slavljem, a Denki je u 54. minutu kompletirao het-trik kada je realizovao jedanaesterac za 4:0.

Čobot u 61. minutu smanjuje na 4:1, da bi Manji u 63. i 68. minutu pogodio za ogromnih 6:1, a konačan rezultat postavio je Mambimbi u 81. minutu kada je bilo 6:2 za Serkl Briž.

Legija je u Varšavi šokirala Betis i pobedila ih rezultatom 1:0 na startu Lige konferencija i u 1. kolu imala veliku pobedu.

Srpski fudbaler Radovan Pankov odigrao je svih 90 minuta u pobedi Legije.

Strelac jedinog pogotka bio je Kapuadi u 23. minutu susreta.

Omonija Veljka Simića pobedila je Vikingur rezultatom 4:0.

Strelci su bili Kulibali u 51. minutu, potom Kakulis u 81, da bi Mubarak povisio na 3:0 u 86. minutu, a onda Kakulis u 90. minutu postavlja konačnih 4:0.

Hajdenhajm - Olimpija 2:1 (1:0)