Fudbal 1

29.9.2024.

20:25

Burna proslava Tadića – dao gol, pa psovao VIDEO

Srpski reprezentativac Dušan Tadić skratio je muke Fenerbahčeu na gostovanju Antaliji u pobedi gostiju 2:0.

Izvor: B92.Sport

Profimedia

Tadić je bio strelac vodećeg gola za tim Žozea Murinja u 63. minutu, tada je konačno probijena odbrana domaćih, a asistenciju je sebi upisao Fred.

Džeko je instinktivno propustio loptu Tadiću, a ovaj, mirno, sa mnogo rutine završio posao.

Posle gola je burno viknuo, mogla se pročitati i psovka sa usta rekordera srpske reprezentacije, upućena, verovatno, navijačima protivničkog tima.

Pobeda Fenerbahčea potvrđena je u 81. minutu kada je Talison Kelven, igrač Antalije, savladao svog golmana.

Za goste je od 46. minuta zaigrao i Filip Kostić.

Fenerbahče tako ostaje na bliskom odstojanju naspram Galatasaraja, lidera i šampiona, koji vodi prvenstvenu trku sa tri boda više od velikog rivala nakon sedam kola.