Fudbal 0

22.9.2024.

9:24

Haos na "Bombonjeri" – golman Boke uleteo u klinč sa navijačima VIDEO

Čuveni golman Serhio Romero, dugogodišnji prvi čuvar mreže Argentine, uskočio je među navijače i imao raspravu sa njima.

EPA-EFE/Juan Ignacio Roncoroni

Posle sudijskoj zvižduka za kraj meča, golman je upao na tribine. Nastao je haos jer su neki navijači krenuli na njega, dok su drugi pokušali da smire situaciju.

Fudbaleri Rivera su savladali Boku Juniors u gostima sa 1:0, a jedini pogodak na meču je postigao Manuel Lancini u 20. minutu meča.

Moglo je da dođe i do drugačijeg ishoda, ali je pogodak Miltona Himenesa u sedmom minutu nadoknade poništen zbog igranja rukom.

Pojavio se snimak na kojem se vidi da je golman ušao u tunel, ali da je trpeo uvrede i dobaciavanja na koja nije ostao imun. Tako, pored svojih igrača se vratio, krenuo ka tribini.

Dok su neki navijači pokušavali da napadnu golmana, drugi su pokušavali da smire situaciju. Zahvaljujući intervenciji igrača i osoblja, sukob je na kraju obustavljen, ali ne bez posledica.