Fudbal 0

18.9.2024.

23:29

Totenhem u osmini finala Liga kupa

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u osminu finala Liga kupa Engleske, pošto su na gostujućem terenu pobedili Koventri 2:1.

Izvor: Beta

Profimedia

Koventri je poveo golom Brendona Tomas-Asantea u 63. minutu.

Totenhemu je izjednačenje doneo Džed Spens golom u 88. minutu, dok je pobedonosni gol postigao Brenan Džonson u drugom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Plasman u osminu finala izborio je Brajton, nakon što su na svom terenu pobedili Vulverhempton 3:2.

Prednost Brajtonu doneo je Karlos Baleba golom u 14. minutu, dok je Simon Adingra povećao vođstvo golom u 31. minutu.

Prvi gol za Vulverhempton postigao je Gonsalo Gedes u 44. minutu.

Svoj prvi gol za Brajton postigao je Ferdi Kadiouglu u 85. minutu, nakon što je u igrao ušao tri minuta ranije.

Konačan rezultat postavio je vezista Vulverhemptona Tomas Dojl golom u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena.