Fudbal 22

9.9.2024.

22:44

Katastrofalan start koštao Crnu Goru VIDEO

Fudbaleri Crne Gore na najgori zamislivi način su započeli meč drugog kole "B" divizije Lige nacija protiv Velsa, u kom su naposletku i poraženi (2:1).

Profimedia/Sportimage

Posle poraza od Islanda, Crnogorci su ugostili u Podgorici goste sa Ostrva, a ovi im na gostoprimstvo uzvratili sa dva ekspresna gola.

Posle dva i po minuta, na semaforu stadiona u prestonici je stajalo 2:0 za Velšane.

Milan Mijatović je prvi put kapitulirao već u prvom minutu kada je posle konfuzne reakcije njegove odbrane lopta stigla do Kifera Mura.

Napadač Šefilda je bio smiren u završnici, a asistencija se pisala Hariju Vilsonu.

Baš će igrač ponikao u Liverpulovoj akademiji postići drugi gol nedugo potom.

Vilson je naleteo na jedan "otpadak" i iz velike udaljenosti na neobičan način postigao efektan gol.

To je bilo sve od Velšana, dok su Crnogorci uspeli da do kraja postignu počasan pogodak preko Dritona Camaja.

Crnogorci su poslednji na tabeli bez bodova, a pred meč sa Turskom u Istanbulu. Vels ih sada ima tri, kao i Island koji je njihov naredni protivnik. z