Fudbal 0

31.8.2024.

18:26

Treći vezani poraz Saše Ilića u Rusiji

Tim Nižnjeg Novgororda koji sa klupe predvodi legendarni fudbaler Partizana Saša Ilić poražen je od aktuelnog šampiona Rusije Zenita sa 3:0.

Peđa Milosavljević/Starsport

Nije ekipa srpskog trenera imala šanse protiv favorizovanog rivala iz Sankt Peterburga, koji je pokazao svoju nadmoć na ovom meču.

Gosti su do prednosti došli posle tačno pola sata igre kada je Lusijano Gondu na asistenciju Vendela doveo Zenit do prednosti.

Isti igrač je došao i do svog drugog gola u 56. minutu kada, a tada je pogodio na asistenciju Santosa.

Da otkloni svaku dilemu oko pobednika ovog meča u 69. minutu je uradio Vendel, koji je tako došao do svog novog gola u sezoni.

Ekipa Nižnjeg Novgoroda posle ovog rezultata ostaje na šest bodova posle sedam kola sa učinkom od dve pobede i pet poraza.

U sledećem kolu gostuju poslednjeplasiranom Fekelu, gde će imati priliku da dođu do bodova posle tri vezana poraza.