15:40

Ovakav gol odavno niste videli VIDEO

Ajvor Vajcer je postigao neverovatan gol na meču Opatije protiv Rudeša.

Profimedia

U napetoj utakmici Supersport Prve NL na legendarnoj Kantridi, Opatija je zabeležila minimalnu, ali izuzetno vrednu pobedu nad Rudešom, rezultatom 1:0. Iako su domaći ostali sa igračem manje već od 58. minuta, pokazali su neverovatnu borbenost i na kraju uspeli da zadrže prednost.

Ključni trenutak utakmice dogodio se deset minuta nakon isključenja, kada je iskusni 36-godišnji napadač Opatije, Ajvor Vajcer, postigao gol za pamćenje.

Rudeš je izgubio loptu u opasnoj zoni blizu šesnaesterca Opatije, što je Vajceru omogućilo da pokrene kontranapad. Kada je stigao nekoliko metara pre centra terena, primetio je da je golman Rudeša izašao daleko van svog gola.

Sa izvanrednim osećajem za prostor i preciznim udarcem, Vajcer je lobovao golmana i doneo Opatiji tri boda.