Fudbal 0

14.8.2024.

22:26

Nikolić i u Kupu bolji od Ilića

U utakmici prvog kola grupne faze Kupa Rusije fudbaleri CSKA iz Moskve savladali su Nižnji Novgorod posle boljeg izvođenja penala 4:2.

Profimedia

Ovo je drugi put od starta sezone da su se sastale ove dve ekipe koje na klupi imaju srpske trenere, Marka Nikolića i Sašu Ilića.

I ovaj su kao pobednici izašli fudbaleri CSKA, koji su bili precizniji sa 11 metara posle nerešenog ishoda nakon 90 minuta utakmice.

Gosti su poveli u 32. minutu golom Ze Turbo iz Gvineke Bisao, izjednačio je Igor Diveev u 60. minutu.

Sađa Zdjelar se našao u startnih 11, dok je Milan Gajić sa klupe počeo meč. U ekipi Nižnjeg Novgoroda, Ognjen Ožegović je uđao na teren u drugom delu utakmice.

U narednom kup meču CSKA igra protiv Ahmata 27. avgusta, dan kasnije Pari NN sastaje se sa Krasnodarom.