Fudbal 0

1.8.2024.

18:50

Zrinjski eliminisao Bravo i prošao u treće kolo kvalifikacija za LK

Fudbaleri Zrinjskog savladali su u revanš meču protiv ekipe Brava rezultatom 3:1, posle poraza u prvom meču od 1:0.

Profimedia

Utakmica je malo kasnila zbog kiša koja je padala pre starta meča, pa su organizotori morali da osposobe teren za ovu utakmicu.

Gosti iz Mostara su poveli u 16. minutu golom Mulahusejnovića, prednost Zrinjskog je trajala svega pet minuta jer je Tučić izjednačio u 21. minutu.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, dok u drugom je Jakovljević ponovo doneo prednost ekipi Zrinjskog, a pobedu i prolaz u treće kolu je potvrdio Frano Milnar u 80. minutu.