Fudbal 0

27.10.2024.

22:23

Mladost remizirala u Nišu – Radnički ispustio prednost

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Mladosti iz Lučana remizirali su 1:1, u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Peđa Milosavljević/Starsport

Mladost je ostala na drugom mestu srpskog šampionata sa 26 bodova, dok je Radnički na devetoj poziciji sa 18 poena.

Domaća ekipa je došla do prednosti u prvom poluvremenu, ali nije uspela da zadrži vođstvo i dođe do sva tri boda, već su gosti u drugom uspeli da dođu do izjednačenja i odnesu bod iz Niša.

Igrao se 24. minut kada je Ibrahim Tanko pogodio na asistenciju Nemanje Belakovića za vođstvo 1:0.

Ipak, u 66. minutu Nikola Jojić je posle dodavanja Aleksandra Varjačića uspeo da dovede svoj tim do nerešenog rezultata – 1:1.

Mladost u sledećem kolu dočekuje Spartak iz Subotice, dok Radnički gostuje Tekstilcu.