Fudbal 0

26.10.2024.

22:04

Vojvodina iz penala "okrenula" OFK Beograd

Fudbaleri Vojvodine pobedili su posle preokreta OFK Beograd (2:1), u meču 13. kola Superlige Srbije.

Izvor: Tanjug

Srđan Stevanović/Starsport

Vojvodina je sa 19 bodova stigla do šestog mesta, dok je OFK Beograd ostao treći sa 24 boda.

Gleofilo Vlijter je doveo goste u vođstvo već u prvom minutu posle asistencije Ebenezera Anana.

Izjednačio je kapiten "lala" Njegoš Petrović u 19. minutu, a asistent je bio Kejleb Zadi.

Gosti su od 64. minuta igrali sa desetoricom, van terena je zbog druge javne opomene morao Edmund Ado.

Tri boda "lalama" doneo je rezervista Andrija Radulović golom sa penala u 87. minutu.

Vojvodina u narednom kolu gostuje Crvenoj zvezdi, ali će pre toga u Sremsku Mitrovicu u goste Radničkom u šesnaestini finala Kupa Srbije.

OFK Beograd u narednom kolu gostuje ubskom Jedinstvu, a pre toga će dočekati Voždovac u šesnaestini finala Kupa Srbije.