18:20

IMT prekinuo seriju poraza

Fudbaleri IMT prekinuli su seriju od šest poraza u nizu.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

"Traktoristi" su kao domaćini na utakmici koja se igrala na stadionu u Loznici savladali ekipu Tekstilca sa 2:0.

IMT je stigao do prednosti golom Alena Stevanovića u 32. minutu igre, posle asistencije Irfana Zulfića.

Zulfić je bio asistent i kod drugog gola koji je postigao Miloš Jović u 61. minutu meča i tako je doveo svoj tim na prag pobede.

Potvrdu pobede je u 87. minutu doneo Nikola Glišić.

Ekipa iz Beograda se posle ove pobede nalazi na 13. mestu sa istim brojem bodova kao njihov današnji rival, koji je na jednom mestu iza.

U sledećem kolu IMT putuje u Novi Pazar, dok Tekstilac na svom terenu dočekuje Radnički Niš.