Fudbal 1

2.10.2024.

20:57

Novi Pazar pobedio Vojvodinu najbržim golom u sezoni

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 1:0 (1:0) u zaostaloj utakmici 2. kola Mozzartbet Superlige.

Srđan Stevanović/Starsport

Meč je rešen golom posle samo 23 sekunde, što je najbrži gol ove sezone u domaćem šampionatu.

Praktično "iz svlačionice" su gosti došli do prednosti, i to tako što je veliki kiks napravio Kolins Sičenje.

Promašio je loptu i omogućio zicer Rodniju Antviju, a on je potom taj poklon iskoristio za vodeći pogodak.

Ispostavilo se i odlučujući, iako se do kraja igralo još preko 95 minuta, računajući i nadoknade u oba poluvremena.

Novi Pazar je skočio na sedmu poziciju na tabeli, sa 14 osvojenih bodova.

"Lale" su ostale na tek 11. mestu, sa dva boda manje.