Fudbal 0

28.9.2024.

20:47

TSC bolji od Čuke, Novi Pazar siguran protiv Radničkog

Fudbaleri TSC-a pobedili su na Banovom brdu ekipu Čukaričkog 2:1, u meču 10. kola Superlige Srbije.

Izvor: Beta

Srdjan Stevanovic/Starsport

Strelci za Čukarički bili su Aleksandar Ćirković u petom i Ifet Đakovac u 57. minutu. Gol za Čukarički je postigao Mihajlo Cvetković u 37. minutu.

TSC je sedmi sa 13 bodova, a Čukarički je na četvrtom mestu sa četiri boda više.

U narednom kolu, TSC će dočekati Jedinstvo, dok će Čukarički gostovati Radničkom 1923.

U istom terminu, fudbaleri Novog Pazara savladali su na svom terenu kragujevački Radnički 1923 sa 2:0.

Domaćin je poveo golom Uroša Đuranovića u 29. minutu, a konačan rezultat postavio je Filip Bačkulja u 97. minutu.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 6.000 gledalaca.

Nakon nekompletnog kola, Novi Pazar zauzima 11. mesto na tabeli sa 11 bodova, dok su Kragujevčani šesti sa dva boda više, ali i uz utakmicu više.

Novi Pazar će u sredu igrati zaostali meč protiv Vojvodine u gostima, a potom za vikend sledi duel sa Napretkom u Kruševcu, dok će Radnički 1923 u Kragujevcu dočekati Čukarički.